Masz mieszkanie z miejscem do pracy zdalnej?

Co to jest trip office?

Trip office to połączenie wakacyjnego apartamentu z biurem. Wszystkie domki letniskowe i apartamenty na naszym portalu posiadają miejsce do komfortowej pracy zdalnej. Biurko, ergonomiczne krzesło i stabilny internet to podstawa w każdym trip office

Kto wynajmuje mieszkania na tripoffice.com

Programiści, graficy, architekci. Generalnie wszyscy, którzy pracują zdalnie i mają dość siedzenia w domu. Apartamenty "trip office" przystosowane są do workation, czyli połączenia pracy i wakacji

Praca Zdalna i Wakacje

1

Dłuższe wynajmy

Minimalny okres to 2 tygodnie. Jadąc na workation, wynajmujemy często mieszkanie na kilka miesięcy.

2

Pewni najemcy

90% mieszkań wynajmują firmy dla swoich pracowników lub freelancerzy.

3

Wysokie obłożenie

30% wynajmów jest na dłużej niż 6 miesięcy.

Trip Office

Workation to przede wszystkim dłuższe pobyty wakacyjne, podczas których pracujemy. Wynajmując mieszkanie na kilka miesięcy musimy być pewni, że jest to właściwe miejsce, bez żadnych ukrytych niespodzianek. Panoramiczne zdjęcia 360 to idealny sposób, aby pokazać apartament w całości. Dzięki temu turyści bez obaw mogą zdecydować się na dłuższy pobyt.

Pamiętajmy, że trip office to głównie komfortowe miejsce do pracy. Dlatego ergonomiczne krzesło, wygodne biurko i darmowe Wi-Fi to obowiązkowe wyposażenie każdego apartamenu lub domku letniskowego.

  • Ergonomiczne krzesło do pracy
  • Wygodne biurko
  • Zdjęcia panormiczne 360
  • Szybki i stabilny internet
  • Osobny pokój do pracy lub wydzielona strefa
  • Wynajem tylko od firm - Faktura VAT
image

FAQ

Tak, osoby wynajmujące "trip office" bardzo często potrzebują fakturę VAT. Trip office to miejsce, w którym pracujemy. Możliwość wliczenia wynajmu w koszty uzyskania przychodu jest bardzo istotna dla większości freelancerów i firm.

Tak, jeżeli w Twoim mieszkaniu jest miejsce, w którym można wydzielić strefę do pracy. Wystarczy zainstalować internet oraz wstawić wygodne biurko i krzesło do pracy.